Dny matek pro maminky na druhém konci světa!

Den matek může být hořký, pokud žijete v jiné zemi nebo na kontinentu, daleko od vaší rodiny. Pravděpodobně se pokoušíte navštěvovat svatební hostiny nebo důležité rodinné oslavy, často si musíte nechat ujít mnoho důležitých příležitostí – například Den matek, který není tak hlasitě oslavován. Nezapomeňte však na dárek pro svou milovanou matku!

1. Pošlete matce osobní elektronickou kartu

Odeslání ručně psané karty do zahraničí může být riskantní, pokud to neděláte dostatečně dopředu. Může se stát, že karta dorazí na místo určení až po několika měsících. V době rostoucího počtu mezinárodních balíků a logistických překážek se elektronické karty stávají populární volbou mezi lidmi žijícími v zahraničí.

E-karty umožní vaší matce poslat přizpůsobený obrázek nebo animaci se zprávou dle vašeho výběru. Může jej obdržet e-mailem nebo SMS.

Bez ohledu na to, zda chcete, aby se vaše matka usmívala nebo pohybovala – dejte jí vědět, že si na ni vzpomínáte. Zavolej jí, dokonce z druhého konce světa, a dej jí vřele přání na Den matek.

2. Dej své matce neobvyklý dárek

Pokud chcete, aby se vaše matka usmála, dejte jí dárek, díky kterému budou její emoce vzhůru! Bez ohledu na to, zda jí dáte dvě vstupenky na představení v místním divadle nebo dárkový poukaz do restaurace, udělejte si dárek od vás dobře a dejte matce spoustu zábavy. V závislosti na tom, co je k dispozici v oblasti, kde matka žije, si můžete vybrat jiný nehmotný dárek. V některých zemích najdete specializované internetové obchody nabízející dárkové poukázky pro tento typ dárku.

3. Nechte maminku, aby se nechala hýčkat

Kosmetické procedury mohou být dalším promyšleným dárkem pro mámu. Je to skvělý způsob, jak dát jí čas na odpočinek a posílení jejího vnitřního pocitu krásy. Proč si objednat masáž nebo manikúru? Od návštěvy kosmetičky po kadeřnictví – máte na výběr z mnoha možností. Některé salony vám umožňují platit za online setkání debetní nebo kreditní kartou a některé vyžadují platbu na bankovní účet.

4. Požádejte někoho, aby vám doručil dárek

Pokud nemůžete dát dárek své matce osobně, najděte důvěryhodného přítele nebo člena rodiny, který to udělá za vás!

Vaše možnosti závisí na tom, co vám může pomocník poskytnout. Oblíbená krabička čokolády, parfémů a možná kosmetické sady. Můžete si také koupit dárkovou kartu pro její oblíbený obchod, napsat zprávu a požádat o její doručení spolu s květinovou poštou. Bude to pro ni určitě úžasné překvapení!

5. Pošlete mé matce peníze

Miliony lidí žijících a pracujících v zahraničí ukazují maminky, že o nich přemýšlejí tím, že jim posílají peníze. A Den matek je ten pravý čas na to. Víte, že máma už dlouho chtěla koupit elegantní kabát nebo krásnou kabelku? Proveďte převod na její účet s poznámkou „na kabátě“ nebo „na kabelce“ a nechte moji matku vybrat si nejkrásnější model pro sebe!