Přehled stylizací pro postavu ve tvaru hrušky

Hruška je jedním z nejoblíbenějších typů ženské postavy. Je důležité vědět, jak se nejlépe obléknout, abyste zdůraznili přednosti své postavy.

Čím se vyznačuje postava ve tvaru hrušky?

Dámy, které se pyšní tímto typem postavy, mají obvykle silnější boky a stehna. U takové postavy jsou mnohem větší než horní část těla. Mnoho žen se mylně domnívá, že pokud máte tvar hrušky, je nejlepší nosit volné, větší oblečení, které zakryje tvar Vaší postavy. To ale rozhodně není pravda. Existuje mnoho střihů oblečení na míru, ve kterých dámy s s postavou ve tvaru hrušky vypadají skutečně fenomenálně.

To vše proto, že navzdory svým masivnějším stehnům a bokům se hrušky mohou pochlubit tvarovanými prsy a hezky tvarovaným pasem. Právě tyto části postavy by měly být zdůrazněny při vytváření každodenních stylizací. Další obzvláště atraktivní částí těla jsou paže, jejichž tvar by měl být rovněž zdůrazněn. 

Které oblečení se hodí pro tvar hrušky?

Šatník ženy s postavou ve tvaru hrušky by měl být především velmi ženský. Vyhněte se optickému rozšiřování spodní části těla nošením objemných kalhot a tunik. Přiléhavé kalhoty s vysokým pasem a mírně rozšířenými nohavicemi, např. značky Polo Ralph Lauren, budou skvěle slušet postavě ve tvaru hrušky. Tento střih umožňuje zvýraznit pas, který je u postavy typu hruška obvykle velmi ženský.

Pro ženy hrušky jsou ideální ženské, elegantní šaty. Ty s délkou ke kolenům nebo o něco delší budou vypadat skvěle.

Aby šaty slušely ženám s postavou ve tvaru hrušky, měly by být ustřiženy v pase a mít mírně rozšířenou spodní část. K tomuto kousku oblečení je dobré zvolit boty s malým podpatkem, které opticky prodlouží siluetu a dodají jí ideální proporce.

Příklady stylizací pro postavu ve tvaru hrušky

Pro ženy s postavou ve tvaru hrušky je často obtížné vytvořit profesionální, ženskou stylizaci do práce. Vyplatí se použít několik osvědčených tipů.

Aby žena s postavou ve tvaru hrušky vypadala opravdu dobře, může sáhnout po kalhotách s vysokým pasem. Je dobré, když mají mírně rozšířené nohavice, které vyrovnají proporce stehen. Chcete-li vytvořit business stylizaci, můžete tento typ kalhot doplnit košilí s decentními vzory. Pokud je celková stylizace příliš jednoduchá, doplňte ji botami a kabelkou ve výrazných a odvážných barvách. Elegantní a decentní šperky budou ideálním doplňkem celé stylizace. 

Mnoho žen si klade otázku, jak v horkých letních dnech dobře prezentovat svou postavu. Pokud máte postavu ve tvaru hrušky, ideální volbou budou lehké, vzdušné šaty s výstřihem v pasem. Zkombinujte je s botami na klínku, které jsou nejen velmi pohodlné, ale také prodlouží Vaši siluetu. Stylizaci doplňte originálním kloboukem s velkou krempou a lehkou letní kabelkou.

Závěrem lze uvést, že žena s postavou ve tvaru hrušky má velmi ženskou postavu a měla by své křivky zdůraznit pomocí promyšlených stylizací.

Původní článek: https://zenskadokonalost.cz/prehled-stylizaci-pro-postavu-ve-tvaru-hrusky/