Jak efektivně kombinovat sportovní a elegantní styl?

Jaro je ideální čas na hraní si se styly, jejich míchání, experimentování s doplňky nebo novými střihy. Krásné počasí a vznikající život vzbuzují optimismus, který se promítá do extravagantnějšího oblékání, často v neobvyklých kombinacích. Často se pak ženy snaží kombinovat elegantní styl se sportovními doplňky nebo naopak. Může taková kombinace vůbec vypadat dobře? Může sportovní obuv doplnit šaty? Nebo si na nohy obujte elegantní baleríny a svůj outfit doplňte tričkem od některé ze sportovních firem? Když nosíte elegantní oblečení do práce, musíte trávit hodiny v nepohodlných botách na podpatku?

Jaro je čas na míchání stylů

Nadšení vyvolané prvními teplými dny, slunečními paprsky a rozvíjející se přírodou se odráží ve všech oblastech života. Také ve výběru oblečení. Proto jsou lidé v tomto období více nakloněni k míchání stylů a vymýšlení nových módních kombinací. I ta nejneobvyklejší kombinace je přijatelná. To platí jak pro střihy, tak pro barvy nebo typy látek. Na jaře se zimní svrchní oblečení nepoužívá, Díky čemuž se můžete pochlubit svými stylizacemi nejen uvnitř budov. Kombinování oblečení různých stylů může mít opravdu úžasný efekt, zejména pokud na to máte talent. 

Které sportovní boty budou vypadat dobře v kombinaci s elegantními šaty?

Jednou z neobvyklých kombinací je spojení sportovního a elegantního stylu. Stále častěji se nosí elegantní šaty a dámské sneakersy. Tato kombinace Vás nenapadne jako první, ale jsou to boty, které jsou skvělou alternativou k jehlovým podpatkům nebo lodičkám. Ve verzi tenisek, budou boty dobře vypadat a zároveň budou pohodlné. Existuje také druhá možnost, šaty Adidas jsou jednoduché, sportovní oblečení, které lze doplnit elegantními doplňky – botami typu baleríny, šperky nebo třeba obálkovou kabelkou. Bez ohledu na to, o jakou společnost se jedná, ať už je to Adidas, The North Face nebo jiná z předních značek, můžete si hrát s módou pomocí oblečení z jejich kolekcí. 

V jaké situaci se hodí kombinace sportovního a klasického stylu oblékání? 

Tento typ oblečení se obvykle nenosí při významných formálních příležitostech, ale pokud v kanceláři neexistuje přísný dress code, může dobře fungovat kombinace sportovního a klasického stylu. Je to také dokonalá kombinace pro vycházky s přáteli nebo pro návrat z práce po náročném dni, kdy je důležité pohodlí oblečení a obuvi. Letos na jaře se vyplatí pohrát si s módou a najít pro sebe ideální kombinaci stylů. 

Stylizace, která překvapí nejen úžasným vzhledem, ale především pohodlím

Nezvyklá kombinace stylů překvapuje i nezasvěcené. Nositel si je vybírá sám, ale měl by se překvapit výběrem pohodlného oblečení, obuvi a dalších doplňků. I ty nejkrásnější oblečení bude vypadat špatně, pokud se v něm jejich nositel nebude cítit pohodlně.

Původní článek: https://24ct.cz/jak-efektivne-kombinovat-sportovni-a-elegantni-styl/